Ubytování

Ubytování v Krkonoších celý rok pro Rodiny, školy, firmy i jednotlivce.

Horská chata lyžákového typu je vhodná svým zázemím se společným sociálním zařízením spíše pro školní nebo firemní pobyty a pro nenáročné horaly, co mají smysl pro dobrodružství. Kapacita boudy je 55 osob, s možností ubytování ve dvou, tří a čtyř až pětilůžkových pokojích. Bouda se nachází v blízkosti silnice, díky čemuž je vhodná i pro rodiny s dětmi (dobře dostupné i s kočárkem). Umývárny se sprchami jsou společné. Chata disponuje jídelnou v dřevěném stylu, kde se podávají snídaně, obědy, točené pivo a podobně. V jídelně je i možnost hraní kulečníku a stolního fotbalu. Na nejbližší sjezdovku můžete dojet už od chaty na lyžích a je zde ideální výchozí bod pro hřebenové túry. 

V přízemí budovy je umístěn výčep, kde Vám nabídneme točené pivo, alkoholické i nealkoholické nápoje, pochutiny, zmrzlinové poháry, ale také něco malého k snědku (dle aktuální nabídky, obvykle nakládaný hermelín, klobása, domácí tlačenka a domácí utopenci). Od místnosti s výčepem můžete projít do společenské místnosti s TV a satelitem. Vedle výčepu a společenské místnosti se nachází jídelna, kde je k dispozici stolní fotbal, kulečník a šipky. Téměř celá bouda je pokryta Wi-fi signálem umožňujícím připojení k internetu zdarma.

 • Parkování pro hosty zdrama

 • Připojení na Wi-fi

 • Lyžárna

 • Služby pro Vaši firmu/školu

 • Prostory pro pořádání srazů

 • Výčep s jídelnou

 • Společné sociální zařízení v každém patře

 • Toaletní potřeby k dispozici

 • Prádelna

 • Sjezdovky blízko chaty

 • Spotovní areál 500m od boudy

Letní sezona
 

Chata se nachází na kraji obce Strážné v krásném prostředí Krkonošského národního parku. Cca 500 m od boudy se nachází sportovní areál s hřištěm na malou kopanou, volejbal, nohejbal a dvěma tenisovými kurty. Rodiny s dětmi jistě ocení dětské hříště v těsné blízkosti restaurace na náměstí. Okolí Strážného je díky velkému množství cest vhodné také pro pěší nebo horské túry. Celé léto jsou k dispozici vyjížďky na koních. Nepříliš vzdálený Špindlerův Mlýn nabízí bobovou dráhu, Monkey Park (lanové centrum) a mnoho adrenalinových aktivit, jako je přemostění přes přehradu apod. Další blízká místa na výlety: Krkonošské Muzeum vzdálené 4,35 km, Zámek Vrchlabí 4,61 km, Rozhledna Žalý-Benecko 3,42 km, Zámek Jilemnice 9,97 km, zřícenina Dolní Štěpánice 8,99 km, Rozhledna Černohorská Janské Lázně-Černá hora 8,99 km. Restaurace v okolí: Penzion Černý Petr Strážné 0.70 km, Zámecká Konírna 2,91 km, Pivovarská Bašta Vrchlabí 4,2 km.

Zimní sezona
 
995637_673120462730959_2138446456_n_edited.jpg

Náhled připravujeme

Ski areál Strážné je vybaven čtyřmi sjezdovými tratěmi všech stupňů obtížnosti. Bouda se nachází na stejném svahu jako tři hlavní obecní sjezdovky. Díky tomu je k černé sjezdovce "Za hřištěm" a k červeným sjezdovkám „Pod Starou školou“ a „Kotva“ možný příjezd i návrat na lyžích bez nutnosti pěší chůze. Na vlecích "Kotva" a "Nad Kolonkou" lze využít večerní lyžování. Tyto sjezdovky jsou rovněž uměle zasněžovány. Pro nejmenší návštěvníky je připraven dětský vlek „provázek“ a velmi mírný cvičný svah sousedící s modrou sjezdovkou. Všechny sjezdové tratě jsou dvakrát denně upravovány rolbou, v případě většího množství sněhu i častěji. Ve Skiareálu Strážné také najdete několik lyžařských škol a půjčoven. Pro návštěvníky Skiareálu Strážné je k dispozici SKI TAXI, zdarma pro dopravu na lyžařské vleky a zpět. Dopravu zajišťuje obec Strážné denně od 8:45 do 16:30. Stanoviště taxi je na centrálním parkovišti na náměstí, objednávky na tel. č. +420 777 991 535. V blízkosti Strážného se nacházejí ski areály Bubákov a Herlíkovice (cca 7 km) a Špindlerův Mlýn (cca 15 km). Pro méně zkušené lyžaře jsou vhodné také vleky ve Vrchlabí (Skiareál Kněžický vrch) nebo na Benecku (cca 15 km). Příznivcům běžeckých disciplín a skialpinismu se zde nabízí ideální výchozí bod pro hřebenové túry třeba až na nejvyšší vrchol ČR - Sněžku. Běžecké stopy, začínající ve Strážném, jsou napojeny na Krkonošskou lyžařskou cestu.

Umývárny se sprchami jsou společné. Sociální zařízení se nachází na každém patře.

!!! Smluvní ceny pro skupiny a školy dohodou telefonicky !!!

Služby

V přízemí budovy je umístěn výčep, kde Vám nabídneme točené pivo, alkoholické i nealkoholické nápoje, pochutiny, zmrzlinové poháry, ale také něco malého na zub (dle aktuální nabídky, obvykle nakládaný hermelín, klobása, domácí tlačenka a domácí utopenci). Od místnosti s výčepem můžete projít do společenské místnosti s TV a satelitem. Vedle výčepu a společenské místnosti je jídelna, kde se nachází stolní fotbal, kulečník a šipky. Téměř celá bouda je pokryta Wi-fi signálem umožňujícím připojení k internetu zdarma.

Stravování

Při volbě typu stravování si můžete zvolit ze snídaně, polopenze nebo plné penze. Snídaně jsou formou švédských stolů. K obědu a večeři nabízíme výběr ze dvou hlavních jídel.

CENÍK BOUDA ZVONAŘKA- LÉTO 2020

Plná penze  

                                                   

Polopenze

                              

Jen snídaně  

                             

550,-   Dospělí       

500,-   Dítě

450,-   Dospělí       

400,-   Dítě

350,-   Dospělí       

300,-   Dítě

CENÍK BOUDA ZVONAŘKA- SILVESTR 2020

Plná penze  

                                                   

Polopenze

                              

Jen snídaně  

                             

700,-   Dospělí       

650,-   Dítě

600,-   Dospělí       

550,-   Dítě

500,-   Dospělí       

450,-   Dítě

CENÍK BOUDA ZVONAŘKA- ZIMA 2021

Plná penze  

                                                   

Polopenze

                              

Jen snídaně  

                             

600,-   Dospělí       

550,-   Dítě

500,-   Dospělí       

450,-   Dítě

400,-   Dospělí       

350,-   Dítě