Ubytování

Ubytování v Krkonoších v létě pro Rodiny, školy, firmy i jednotlivce.

Letní sezona
1397709_632242010152138_2071865960_o (1)_edited.jpg

Horská bouda Zvonařka je bouda roubeného typu nacházející se v rekreačním středisku Strážné v Krkonoších (cca 7 km od Vrchlabí, 15 km od Špindlerova Mlýna). 

 

Je vhodná zejména pro školy v přírodě a ozdravné pobyty, zároveň ale nabízí dostatek komfortu pro ubytování jednotlivců i rodin, pořádání víkendových nebo firemních akcí, či svatebních oslav. Kapacita boudy je 55 osob, s možností ubytování ve dvou, tří a čtyř až pětilůžkových pokojích. Umývárny se sprchami jsou společné. Sociální zařízení se nachází na každém patře.

!!! Smluvní ceny pro skupiny a školy dohodou telefonicky !!!

Chata se nachází na kraji obce Strážné v krásném prostředí Krkonošského národního parku. Cca 500 m od boudy se nachází sportovní areál s hřištěm na malou kopanou, volejbal, nohejbal a dvěma tenisovými kurty. Rodiny s dětmi jistě ocení dětské hříště v těsné blízkosti restaurace na náměstí. Okolí Strážného je díky velkému množství cest vhodné také pro pěší nebo horské túry. Celé léto jsou k dispozici vyjížďky na koních. Nepříliš vzdálený Špindlerův Mlýn nabízí bobovou dráhu, Monkey Park (lanové centrum) a mnoho adrenalinových aktivit, jako je přemostění přes přehradu apod. Další blízká místa na výlety: Krkonošské Muzeum vzdálené 4,35 km, Zámek Vrchlabí 4,61 km, Rozhledna Žalý-Benecko 3,42 km, Zámek Jilemnice 9,97 km, zřícenina Dolní Štěpánice 8,99 km, Rozhledna Černohorská Janské Lázně-Černá hora 8,99 km. Restaurace v okolí: Penzion Černý Petr Strážné 0.70 km, Zámecká Konírna 2,91 km, Pivovarská Bašta Vrchlabí 4,2 km.

Služby

V přízemí budovy je umístěn výčep, kde Vám nabídneme točené pivo, alkoholické i nealkoholické nápoje, pochutiny, zmrzlinové poháry, ale také něco malého na zub (dle aktuální nabídky, obvykle nakládaný hermelín, klobása, domácí tlačenka a domácí utopenci). Od místnosti s výčepem můžete projít do společenské místnosti s TV a satelitem. Vedle výčepu a společenské místnosti je jídelna, kde se nachází stolní fotbal, kulečník a šipky. Téměř celá bouda je pokryta Wi-fi signálem umožňujícím připojení k internetu zdarma.

 • Parkování pro hosty zdrama

 • Připojení na Wi-fi

 • Lyžárna

 • Služby pro Vaši firmu/školu

 • Prostory pro pořádání srazů

 • Výčep s jídelnou

 • Společné sociální zařízení v každém patře

 • Toaletní potřeby k dispozici

 • Prádelna

 • Sjezdovky blízko chaty

 • Spotovní areál 500m od boudy

CENÍK BOUDA ZVONAŘKA- LÉTO 2020

Plná penze  

                                                   

Polopenze

                              

Jen snídaně  

                             

550,-   Dospělí       

500,-   Dítě

450,-   Dospělí       

400,-   Dítě

350,-   Dospělí       

300,-   Dítě

Stravování

Při volbě typu stravování si můžete zvolit ze snídaně, polopenze nebo plné penze. Snídaně jsou formou švédských stolů. K obědu a večeři nabízíme výběr ze dvou hlavních jídel.