Ubytování

Ubytování v Krkonoších v zimě pro Rodiny, školy, firmy i jednotlivce.

Zimní sezona
995637_673120462730959_2138446456_n_edited.jpg

Horská bouda Zvonařka je bouda roubeného typu nacházející se v rekreačním středisku Strážné v Krkonoších (cca 7 km od Vrchlabí, 15 km od Špindlerova Mlýna). 

 

Je vhodná zejména pro školy v přírodě a ozdravné pobyty, zároveň ale nabízí dostatek komfortu pro ubytování jednotlivců i rodin, pořádání víkendových nebo firemních akcí, či svatebních oslav. Kapacita boudy je 55 osob, s možností ubytování ve dvou, tří a čtyř až pětilůžkových pokojích. Umývárny se sprchami jsou společné. Sociální zařízení se nachází na každém patře.

!!! Smluvní ceny pro skupiny a školy dohodou telefonicky !!!

Ski areál Strážné je vybaven čtyřmi sjezdovými tratěmi všech stupňů obtížnosti. Bouda se nachází na stejném svahu jako tři hlavní obecní sjezdovky. Díky tomu je k černé sjezdovce "Za hřištěm" a k červeným sjezdovkám „Pod Starou školou“ a „Kotva“ možný příjezd i návrat na lyžích bez nutnosti pěší chůze. Na vlecích "Kotva" a "Nad Kolonkou" lze využít večerní lyžování. Tyto sjezdovky jsou rovněž uměle zasněžovány. Pro nejmenší návštěvníky je připraven dětský vlek „provázek“ a velmi mírný cvičný svah sousedící s modrou sjezdovkou. Všechny sjezdové tratě jsou dvakrát denně upravovány rolbou, v případě většího množství sněhu i častěji. Ve Skiareálu Strážné také najdete několik lyžařských škol a půjčoven. Pro návštěvníky Skiareálu Strážné je k dispozici SKI TAXI, zdarma pro dopravu na lyžařské vleky a zpět. Dopravu zajišťuje obec Strážné denně od 8:45 do 16:30. Stanoviště taxi je na centrálním parkovišti na náměstí, objednávky na tel. č. +420 777 991 535. V blízkosti Strážného se nacházejí ski areály Bubákov a Herlíkovice (cca 7 km) a Špindlerův Mlýn (cca 15 km). Pro méně zkušené lyžaře jsou vhodné také vleky ve Vrchlabí (Skiareál Kněžický vrch) nebo na Benecku (cca 15 km). Příznivcům běžeckých disciplín a skialpinismu se zde nabízí ideální výchozí bod pro hřebenové túry třeba až na nejvyšší vrchol ČR - Sněžku. Běžecké stopy, začínající ve Strážném, jsou napojeny na Krkonošskou lyžařskou cestu.

Web kamera

Web kamera

Mapa

Počasí

Služby

V přízemí budovy je umístěn výčep, kde Vám nabídneme točené pivo, alkoholické i nealkoholické nápoje, pochutiny, zmrzlinové poháry, ale také něco malého na zub (dle aktuální nabídky, obvykle nakládaný hermelín, klobása, domácí tlačenka a domácí utopenci). Od místnosti s výčepem můžete projít do společenské místnosti s TV a satelitem. Vedle výčepu a společenské místnosti je jídelna, kde se nachází stolní fotbal, kulečník a šipky. Téměř celá bouda je pokryta Wi-fi signálem umožňujícím připojení k internetu zdarma.

 • Parkování pro hosty zdrama

 • Připojení na Wi-fi

 • Lyžárna

 • Služby pro Vaši firmu/školu

 • Prostory pro pořádání srazů

 • Výčep s jídelnou

 • Společné sociální zařízení v každém patře

 • Toaletní potřeby k dispozici

 • Prádelna

 • Sjezdovky blízko chaty

 • Spotovní areál 500m od boudy

CENÍK BOUDA ZVONAŘKA- SILVESTR 2020

Plná penze  

                                                   

Polopenze

                              

Jen snídaně  

                             

700,-   Dospělí       

650,-   Dítě

600,-   Dospělí       

550,-   Dítě

500,-   Dospělí       

450,-   Dítě

CENÍK BOUDA ZVONAŘKA- ZIMA 2021

Plná penze  

                                                   

Polopenze

                              

Jen snídaně  

                             

600,-   Dospělí       

550,-   Dítě

500,-   Dospělí       

450,-   Dítě

400,-   Dospělí       

350,-   Dítě

Stravování

Při volbě typu stravování si můžete zvolit ze snídaně, polopenze nebo plné penze. Snídaně jsou formou švédských stolů. K obědu a večeři nabízíme výběr ze dvou hlavních jídel.